Kolebka górskiej magii…

Południowa część Polski to zdecydowanie najpiękniejszy region naszego kraju. To niezwykłe miejsce, w którym można podziwiać potęgę i moc matki natury w postaci wysokich masywów górskich. Uroku dodają liczne wodospady, strumienie, a także głębokie stawy. Ogromnym atutem polskich gór jest jej zróżnicowana oferta noclegowa. Na terenie Karpat znajduje się mnóstwo dużych kurortów, ale także znacznie mniejszych miejscowości wypoczynkowych, które poza fenomenalnymi górskimi krajobrazami, oferują także ciszę i spokój, w których można odpocząć, a jednocześnie rozkoszować się widokami. Jedną z takich miejscowości jest coraz bardziej popularny Biały Dunajec. To licząca ponad pięć i pół tysiąca mieszkańców wioska, która wypełnia się turystami zarówno w okresie letnim jak i zimowym, kiedy to przyciąga miłośników białego szaleństwa.

Biały Dunajec słynie z licznych nowoczesnych hoteli z basenami termalnymi położonymi u stóp malowniczych szczytów. Popularne parki wodne to doskonała rozrywka o każdej porze roku, a także przy niesprzyjającej pogodzie. Jednym z najpopularniejszych tego typu obiektów jest są Termy Szaflary. Na gości czekają aż cztery baseny, wypełnione uzdrowiskową wodą mineralizowaną, o stałej temperaturze dochodzącej do 40 stopni Celsjusza nawet w okresie zimowym. Z pewnością nie lada atrakcją dla wszystkich są różnorodne zjeżdżalnie. Dzieci najbardziej lubią figlować w wodzie pod okiem ratowników, natomiast rodzice udają się do strefy relaksu, aby odpocząć, odprężyć się i zapomnieć o wszelkich problemach szarej codzienności. Wśród najpopularniejszych zabiegów warto wymienić masaż czekoladowy, masaż bambo bambo, bańką chińską, kamieniami, a także zwykły, ale niezwykle skuteczny masaż relaksacyjny. Obiekt to nie tylko nowoczesny park wodny, strefa relaksu, restauracja, ale także luksusowe apartamenty zaprojektowane w królewskim stylu. Warto dodać, że przy zakupie odpowiedniego pakietu można korzystać ze wszystkich udogodnień w budynku za jedną cenę.

Termy Szaflary to jeden z najchętniej wybieranych obiektów. Jednak baza noclegowa okolicy obfituje w wiele innych równie nowoczesnych i luksusowych obiektów (Biały Dunajec noclegi). Biały Dunajec to miejsce niezwykłe, pełne uroku i czaru, które można dostrzec niemalże na każdym kroku. Malownicze górskie krajobrazy w połączeniu z luksusem i zabytkami architektonicznymi zagwarantują nam niepowtarzalne wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>