Wakacje z rodziną – Darłówko

Często zastanawiamy się jaki kurort nadmorski wybrać, aby nasze pociechy miały pole do zabawy i możliwość wyboru wielu atrakcji. Będąc miłośnikiem Morza Bałtyckiego i czystych, szerokich plaż z wysoko rozwiniętą bazą turystyczną, powinniśmy wybrać Darłówko.

To istny raj na ziemi zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. W szczególności Darłówko przyjazne jest rodzinom, dzięki czemu wszyscy są zadowoleni i w pełni korzystać mogą z urlopu wypoczynkowego nie martwiąc się o swoje pociechy. Wiele obiektów noclegowych w Darłówku (sprawdź) przystosowanych jest do przyjęcia niemowląt i dzieci starszych. Możliwość korzystania z wszystkich niezbędnych rzeczy takich jak kojec, przewijak czy wózek to ogromna wygoda dla rodziców. Dodatkowym miejscem zabaw dla rodzin jest aquapark Balticlandia. Znajduje się on tuż przy plaży na terenie Ośrodka Wczasowego „Jantar”. Balticlandia to świetne miejsce, gdzie na dzieci czeka mnóstwo atrakcji w postaci basenów, zjeżdżalni różnego typu a także kulkowa kraina oraz przejazdy lokomotywą z motywem postaci z bajek. Cały wodny park jest kolorowy i wesoły, dzięki znajdującym się tam zadowolonym wczasowiczom. Jeśli chodzi o starszą część turystów, do ich dyspozycji jest basen olimpijski, zajęcia z aqua aerobiku oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Kolejnym pomysłem na miło spędzone popołudnie, gdzie w gronie rodziny można spędzić czas jest wizyta w parku linowym „Nad Bałtykiem”. To jedna z najlepszych form aktywnego wykorzystania urlopu. Park ten jest zarówno dla młodych jak i dorosłych ludzi. Gwarancja zabawy i niezapomnianych wspomnień jest oczywista. W ofercie znaleźć można wiele tras o różnym stopniu trudności. Każdy uczestnik może podjąć się wyzwania dostosowanego według własnych możliwości.

Trzecią rozrywką idealną dla całej rodziny jest Lunapark Krasnal. Jest to wesołe miasteczko, w którym znaleźć można wiele karuzeli zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na terenie miasteczka spotkać można również znane postacie z bajek Disneya, gdzie przechadzając się uliczkami zaczepiają i zabawiają dzieci.

One thought on “Wakacje z rodziną – Darłówko

  1. Udało nam się trafić do miejsca, na terenie którego był plac zabaw dla dzieci. To nie tylko kolejna atrakcja, ale także miejsce, w którym nasze pociech poznały nowych kolegów i koleżanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>